Plakatowanie Bielsko-Biała

Plakat to forma reklamy zewnętrznej zwykle wykorzystywanej do promowania wydarzeń, wydań produktów, filmów, aplikacji, koncertów i kampanii marki.
Firmy często wykorzystują je, aby utrzymać wiarygodność marki i zwiększyć zaangażowanie konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plakatowania na ternie Bielska-Białego.

Co Nas charakteryzuje

Dlaczego Nasze plakatowanie jest skuteczne?

Jesteśmy dumni z elastyczności w dostosowywaniu naszych profesjonalnych usług do wymagań każdego klienta i jesteśmy w stanie wspierać ekspozycje, czy to duże, czy małe.

Kreatywni
ludzie

Nasz zespół składa się z osób, których łączy wspólna pasja. Ogromne doświadczenie, które przez Nas przemawia zostało uznane przez wielu klientów.

Profesjonalne podejście

Wiemy, że każdy klient jest inny, dlatego wspólnie z Tobą opracujemy solidną strategię i opracujemy plan stworzenia kampanii, która ma szanse powodzenia.

Dobry
kontakt

Przez cały okres ekspozycji Nasz klient ma stały kontakt. Kontaktuj się z nami jeśli masz jakieś wątpliwości co do prowadzonej kampanii. Konsultacje są darmowe.

Postaw na Nas

Traf do jak nawiększej liczby odbiorców dzięki plakatowaniu

Nie można uogólniać rekomendowania określonych lokalizacji do dystrybucji swoich plakatów, ponieważ zależy to od Twojej firmy, wizerunku nabywcy i rynku. Jako, że znamy sie na Naszej pracy to absolutnie zalecamy, aby najpierw przeprowadzić odpowiednie badania rynku, aby dokładnie wiedzieć, kim są Twoi klienci i jaki jest ich profil. Działamy tak aby lepiej zrozumieć potrzeby kupujących i dzięki temu jesteśmy wstanie przeprowadzić bardziej skuteczną dystrybucje plakatów.

Strategie publikowania różnią się znacznie w zależności od tego, czy kierujesz kampanię na małe regiony, czy cały kraj. Działamy na terenie największych miast Polski i znamy je bardzo dobrze, dlatego możesz zaufać Nam, że ekspozycja na terenie BIelska-Białego okaże się sukcesem.

Roznoszenie ulotek Bielsko-Biała
Plakatowanie Bielsko-Biała
Wypromuj się niskim kosztem

Wybierz plakat jako sposób na reklamę

Plakaty to obok ustnych przekazów jedne z najlepszych sposobów promocji Twojej firmy, wydarzenia lub produktu.
Ta reklama może pomóc w rekrutacji nowych członków, zwiększeniu frekwencji na spotkaniach, a nawet zebraniu pieniędzy. Plakaty są tanie w produkcji, łatwe do zmiany lub aktualizacji. Jesteśmy wstanie zwiększyć liczbę Twoich klientów, a co za tym idzie również zyski. Nie czekaj tylko skontaktuj się i dowiedz się więcej na temat plakatowania.

Zapytaj o więcej

Słupy i inne nośniki reklamowe w Bielsku

Planowanie kampanii outdoorowych może być niezwykle czasochłonne i skomplikowane. Oferujemy naszym klientom najlepsze miejsca do rozwieszania plakatów.

Każdy słup ogłoszeniowy lub tablica znajdują się na kluczowych skrzyżowaniach i obszarach o dużym natężeniu ruchu z co najmniej jednym światłem stopu, co wydłuża czas oglądania. Miejsca te są starannie wybierane tak aby zamieszczone na nich plakaty, infomracje przykuwały uwagę jak nawiększej grupy osób. Bielsko-Białe posiada wiele mijesc w których znajdują się nośniki reklamowe.

Nasze podejście polega na pogłębionym zrozumieniu działalności naszego klienta, aby zapewnić, że jesteśmy w stanie zrealizować ukierunkowane i odpowiednie kampanie. Dzięki naszej dogłębnej wiedzy na temat rozmieszczenia słupów oraz tablic reklamowych na terenie Bielska-Białej jestesmy w stanie zorganizować kampanię, która będzie pasować do Twojego budżetu i marki.

Zobacz w czym tkwi nasz sekret

Jak wygląda cały przebieg kampanii plakatowania?

Rozmowa z klientem

Na samym początku ustalamy ogólny zarys kampanii, a następnie przechodzimy do szczegłów.

Projektowanie plakatów

Graficy z Naszej firmy tworzą wtępny kocept, który po akcepcji klienta wchodzi do produkcji.

Ustalania ekspozcyji

Ustalamy miejsca rozklejania plakatów w taki sposób aby trafiły do jak największej grupy odbiorców.

Rozwieszanie plakatów

Starannie plakatujemy słupy ogłoszeniowe, tablice ogłoszeniowe oraz inne nośniki reklamowe.

Stały monitoring

Sprawdzamy cyklicznie miejsca gdzie odbywa się dana ekspozycja i dbamy o jej jakość.

Raporty dla klienta

Dbamu o to aby klient miał wgląd w przebieg swojej kampanii plakatowania poprzez specjalne raporty.